27.05.2013.

GORDANA STOJIĆEVIĆ - Pesme sa izvora

1 коментар:

  1. ИЗВОНРЕДНИ ПЕСНИ СО ОДЛИЧНИ ТЕКСТОВИ И ИЗВОНРЕДЕН ГЛАС. БРАВО ГОЦО ТОА Е ПЕЕЊЕ. СУПЕР СИ.

    Поздрав од Скопје М а џ о

    ОдговориИзбриши

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...